O nas

Pawilon Towarzyski to miejsce o charakterze otwartym. Przeszklona elewacja z widokiem na białostocki park Planty zaprasza do środka wypełniając pawilon naturalnym światłem. Zaprojektowane z niezwykłą starannością nowoczesne wnętrze, przełamane elementami o ciepłej tonacji, wypełnione detalami nawiązującymi do designu lat 70-tych, idealnie oddaje charakter czasów PRL.

Teren przylegający bezpośrednio do budynku w sezonie letnim służy jako Patio z okazałą ilością zieleni oraz pełnym aromatycznych mięs i nie tylko grillem.

Naszym gościom serwujemy wyjątkowe dania przygotowane z niezwykłą starannością w oparciu o sezonowe składniki w zgodzie z ideą zero/low waste.
Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości przygotowujemy okazjonalne karty dań inspirowane kuchniami świata oraz kulinarną historią regionu. Otwarty plan kuchni pozwala podpatrzeć kucharzy podczas przyrządzania Państwa posiłków.

Pawilon Towarzyski to idealne miejsce spotkań zarówno towarzyskich jak i biznesowych. W lokalu panuje swobodna atmosfera, a nasza profesjonalna obsługa dokłada wszelkich starań by czuli się Państwo u nas jak w domu.